A Dorogi FC ismét győzedelmeskedett!

0
23

A Dorogi FC 2:0 arányban megverte a BFC Siófok csapatát a Merkantil Bank Liga 6. fordulójában. A mérkőzés 43. percében Perovic Dávid lőtt az ellenfél hálójába, a 60. percben pedig Tóth Martin növelte az előnyt.

Az NB II. – ben játszó Dorogi FC mérkőzését Németh Szabolcs vezetőedző az alábbiak szerint kommentálta:

“A mérkőzés első félidejében a mezőnyben a Siófok próbálta építeni a játékát, mi nagyon harciasan, fegyelmezetten középpályán lezártuk a területeket és gyors ellentámadásokat vezettünk. Egy büntetőrúgásból sikerült is vezetést szereznünk.
A második félidőben a Siófok próbált egyenlíteni, mi labdaszerzés után jól kontráztunk, amikből veszélyeztettük az ellenfél kapuját. Kettő-nullás előnyünk után további helyzeteket dolgoztunk ki, viszont előnyünket nem tudtuk tovább növelni.
Felkészültünk ellenfelünkből, a tervezett taktikát a srácok fegyelmezetten, nagy lelkesedéssel hajtották végre. Megérdemelten szereztünk három pontot. Dicséretet érdemel a csapat, hiszen kapott gól nélkül lehoztuk a mérkőzést és számos lehetőséget dolgoztunk ki.”

A PilisCentrum.hu is gratulál a győzelemhez, és további sok sikert kívánunk!

/Forrás: dorogifc.hu/