Címke: Új-Hullám SE

Jól teljesítettek a dorogi vízilabdások és úszók

Az Új-Hullám SE vízilabda csapatai pozitív mérleggel zárták a hétvégi bajnoki fordulókat, az úszók pedig a miskolci Víz Világnapi Úszóversenyen szerepeltek bravúrosan. Két győzelem, egy vereség A...

Őszi vízilabdatorna Dorogon

Az őszi iskolai szünetben, november 2-án, a dorogi Nipl Stefánia Uszodában rendezték meg a 2002-es és fiatalabb korosztályok számára kiírt vízilabdatornát. A cél az volt, hogy bajnokságok mellett további játéklehetőséghez jussanak a fiatalok. A jó hangulatú eseményen négy csapat vett részt.

Új-Hullám eredmények az I. Országos Cápa Bajnokságon

2016. július 20-23-a között megrendezésre került az első Cápa OB. Az országos bajnokságon 82 egyesület 479 versenyzője mérkőzött meg. Az Új-Hullám SE pontversenyben a 38. helyen végzett a 82-ből. A versenyen délelőtt voltak a selejtezők, délután pedig a döntők.

Jól teljesített az Új-Hullám a megyeiben

Május 21-én, szombaton a Komárom-Esztergom megyei Úszó Bajnokság első fordulóján az Új-Hullám SE úszói kiválóan teljesítettek. A versenyen a dorogi egyesület nagyobb létszámmal vett részt...