Jól teljesítettek a dorogi vízilabdások és úszók

0
107

Az Új-Hullám SE vízilabda csapatai pozitív mérleggel zárták a hétvégi bajnoki fordulókat, az úszók pedig a miskolci
Víz Világnapi Úszóversenyen szerepeltek bravúrosan.

Két győzelem, egy vereség

A dorogi Új-Hullám SE vízilabdásai két győzelmet arattak és egy vereséget szenvedtek el a Budapesti Vízilabda
Bajnokságban. A három mérkőzés “szélsőséges” eredményeket hozott, a két magabiztos győzelem mellett
becsúszott egy nagy gólarányú vereség is. Az ifjúsági csapat jelenleg a 6., a gyermek csapat a 15. helyen áll a
bajnokságban.

Eredmények:

BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság – A csoport – 9. forduló​
2017. március 11. Budapest, Kőér utcai uszoda​
Új-Hullám SE – Sportliget SE 16-5

Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság – Rájátszás 13-18. helyért – 2. forduló​
2017. március 12. Budapest, Kőér utcai uszoda​
Danubius POLO – Új-Hullám SE 7-12​
Vidám Vízilovak – Új-Hullám SE 22-2

Nyolc dorogi úszóérem Miskolcról

3 arany, 3 ezüst és 2 bronzérmet, valamint több jó helyezést szereztek az Új-Hullám SE úszói Miskolcon, a XXI. Víz
Világnapi Úszóversenyen, március 11-12-én. A dorogi versenyzők a jó helyezések mellett sok egyéni csúcsot is
úsztak, ami nagyon bíztató a versenyszezon közepén.

XXI. Víz Világnapi Úszóverseny​
Miskolc, Kemény Dénes Uszoda 2017.03.11​

Eredmények:

50m pillangó – lány: 8. Papp Vivien (2006).​
50m pillangó – fiú: 9. Dombrády Bence (2002), 12. Meczger Máté (2003).​
50m gyors – lány: 14. Meczger Sára (2005).​
50m gyors – fiú: 11. Dombrády Bence (2002).​
200m pillangó – lány: 1. Tamás Izabella (2006).​
50m mell – lány: 5. Papp Vivien (2006), 6. Meczger Sára (2005).​
50m mell – fiú: 2. Meczger Máté (2003).​
200m gyors – lány: 6. Tamás Izabella (2006), 11. Simonek Renáta (2004).​
200m mell – lány: 3. Meczger Sára (2005), 5. Papp Vivien (2006).​
200m mell – fiú: 2. Meczger Máté (2003).​
800m gyors – lány: 8. Simonek Renáta (2004).​
100m gyors – fiú: 11. Dombrády Bence (2002).​
100m gyors – lány: 6. Simonek Renáta (2004).​
100m pillangó – fiú: 11. Dombrády Bence (2002), 12. Meczger Máté (2003).​
100m pillangó – lány: 1. Tamás Izabella (2006), 5. Papp Vivien (2006).​
100m hát – fiú: 10. Dombrády Bence (2002).​
100m hát – lány: 6. Simonek Renáta (2004), 8. Papp Vivien (2006).​
100m mell – fiú: 1. Meczger Máté (2003).​
100m mell – lány: 2. Meczger Sára (2005), 5. Simonek Renáta (2004), 6. Papp Vivien (2006).​
400m vegyes – lány: 3. Tamás Izabella (2006), 4. Meczger Sára (2005)