Esztegomi Új-Hullám eredmények

0
111
Esztergomi úszóverseny
Esztergomi úszóverseny

A dorogi Új-Hullám SE úszói részt vettek a XXXVI. Szent István Kupán 2016. június 25-én, szombaton Esztergomban. A dorogi csapat a pontverseny harmadik helyén végzett, összesen 15 aranyat, 14 ezüstöt és 14 bronzérmet szerzett.

Eredmények:

50 m hát lány: 1. Márföldi Abigél (2006), 2. Meczger Sára (2005), 4. Tamás Izabella (2006), 5. Papp Vivien (2006), 11. Weisenburger Anna (2007), 12. Juhász Olívia (2008), 6. Ferenczi Jázmin (2009).

50 m hát fiú: 1. Berky Áron (2006), 2. Kolozsvári Péter (2008), 6. Meixner Marcell (2008), 7. Szivek Vajk (2008), 9. Méhész Botond (2008), 2. Papp Roland (2009).

100 m hát lány: 2. Simonek Renáta (2004), 3. Böszörményi Boglárka (2004).

100 m hát fiú: 2. Müller Martin (2001), 3. Dombrády Bence (2002), 3. Meczger Máté (2003).

50 m mell lány: 1. Meczger Sára (2005), 3. Márföldi Abigél (2005), 2. Papp Viven (2006), 8. Tamás Izabella (2006), 9. Weinsenburger Anna (2007), 13. Juhász Olívia (2008), 11. Ferenczi Jázmin (2009).

50 m mell fiú: 1. Berky Áron (2006), 2. Méhész Botond (2008), 3. Kolozsvári Péter (2008), 7. Meixner Marcell (2008), 8. Szivek Vajk (2008), 3. Papp Roland (2009).

100 m mell lány: 1. Simonek Renáta (2004), 2. Böszörményi Boglárka (2004), 3. Berky Nóra (2004).

100 m mell fiú: 1. Müller Martin (2001), 1. Meczger Máté (2003).

50 m pillangó lány: 1. Márföldi Abigél (2005), 3. Meczger Sára (2005), 1. Tamás Izabella (2006), 2. Papp Viven (2006), 14. Weinsenburger Anna (2007), 19. Juhász Olívia (2008), 20. Ferenczi Jázmin (2009).

50 m pillangó fiú: 1. Berky Áron (2006), 10. Kolozsvári Péter (2008), 11. Meixner Marcell (2008), 12. Szivek Vajk (2008).

100 m pillangó lány: 3. Böszörményi Boglárka (2004), 4. Simonek Renáta (2004), 5. Berky Nóra (2004).

100 m pillangó fiú: 1. Dombrády Bence (2002), 1. Meczger Máté (2003).

50 m gyors lány: 1. Márföldi Abigél (2005), 2. Meczger Sára (2005), 3. Tamás Izabella (2006), 8. Papp Viven (2006), 11. Weinsenburger Anna (2007), 13. Juhász Olívia (2008), 8. Ferenczi Jázmin (2009).

50 m gyors fiú: 1. Berky Áron (2006), 2. Kolozsvári Péter (2008), 6. Meixner Marcell (2008), 8. Szivek Vajk (2008), 10. Méhész Botond (2008), 1. Papp Roland (2009).

100 m gyors lány: 2. Simonek Renáta (2004), 3. Böszörményi Boglárka (2004), 5. Berky Nóra (2004).

100 m gyors fiú: 2. Dombrády Bence (2002), 3. Müller Martin (2001), 3. Meczger Máté (2003).

4×50 m mix vegyesváltó: 2. Új-Hullám A (2:24,32), 3. Új-Hullám B (2:27,97).

 

Jegyzőkönyv letöltése: http://ujhullamse.hu/eredmenyek/20160625_jegyzokonyv.pdf